Консультаційні послуги адвоката

Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб. Консультація адвоката у м. Полтава.

Сімейні та житлові справи завжди були одними із найпоширенішими справами, які розглядаються в судах.
Даний вид цивільних правовідносин завжди був складним як з психолохічної точки зору, так і з практичної (юридичної). Зокрема, для правильного вирішення питання, наприклад, про стягнення аліментів та розподіл майна, адвокату по сімейним справам у м. Полтава потрібно прикласти дуже багато знань, зусиль та часу, аби правильно підготувати позицію захисту для свого клієнта, а в деяких випадках взагалі потрібно визнавати недійсними правочини та повертати спільно нажите майно подружжя, аби один із подружжя мав реальну можливість реалізувати своє право власності на частку або ж стягнути вартість частки у грошовому еквіваленті та задовольнити власні потреби.
Консультація адвоката.
Наша команда адвокатів та юристів по сімейним справам надають консультації, які стануть Вам основою для правильного прийняття рішення щодо ситуації, яка склалася.
Найпоширенішими питаннями, які задають клієнти нашим адвокатам та юристам по сімейним справам під час консультації є:
- чи можна розірвати шлюб без участі у суді?
- як стягнути аліменти за минулий період?
- який розмір аліментів на одну (дві) дитини?
- як поділити майно подружжя, коли воно зареєстроване на одному із них?
- чи ділиться кредит між подружжям?
- які документи потрібні для розлучення?
На ці та інші питання Вам надасть кваліфіковану відповідь наш профільний адвокат по сімейним справам під час проведення консультації та вивчення необхідних документів, які стосуються Вашої справи.
426
Успішно проведених процедур по розшуку майна боржника, встановлення доходів боржника та стягнення аліментів.
98%
Виграних справ.
645 443
Зекономлених коштів клієнтам.
Навіщо потрібна юридична консультація адвоката?
Перш за все, юридична консультація сімейного адвоката потрібна для того, аби розуміти сам процес, етапи та знайти варіанти вирішення певної справи. Як показує практика наших адвокатів по сімейним справам, найчастіше клієнти звертаються до нашої компанії у складних справах, які потребують знань та практичних навичок профільних адвокатів з питань розлучення, порядку поділу спільно нажитого майно, порядку стягнення аліментів за минулий та теперішній періоди, можливості звернення стягнення на майно у разі, коли боржник не виплачує аліменти, можливості збільшення/зменшення розміру аліментів, або зміна величини їх нарахувань, можливості стягнення частки у статутному капіталі юридичної особи, можливості позбавлення батьківських прав та визначення місця проживання дитини, а також із багатьох інших питань.
Крім того, актуальною тенденцією звернень клієнтів до наших адвокатів по сімейним справам стала проблематика сурогатного материнства в Україні, а також усиновлення, розробка та погодження шлюбного договору, договору про виплату аліментів тощо.
Також все більше клієнтів почали звертатися до наших адвокатів по сімейним справам з питань щодо розлучення з іноземцем, стягнення аліментів з іноземця, поділу майна, нажитого з іноземцем тощо.
Таким чином, саме під час юридичної консультації наш адвокат по сімейним справам надасть Вам вичерпні відповіді на запитання. В тому числі і на вище перелічені питання. Під час проведення юридичної консультації ми детально вивчаємо всі аспекти Вашої справи, в тому числі сильні та слабкі сторони і дамо чіткі рекомендації, як закрити ці слабкі сторони. Також під час консультації ми побудуємо для Вас конкретний план подальших дій для правильного вирішення Вашої справи, а також запропонуємо свої послуги адвоката по сімейним справам за доступною ціною.
Якщо Вам потрібна консультація адвоката - зателефонуйте нам!
Наш адвокат допоможе Вам по наступним питанням:
1
Досудове врегулювання

Консультація адвоката в Полтаві

Для консультації адвоката зверніться за номером:
+38 (095) 201 89 45

Або заповніть форму для зворотнього дзвінка:
Авторський блог та новини

В даному розділі зібрані авторські видання партнерів нашої компанії щодо певних видів правовідносин. Прочитавши наші публікації та новини, Ви матимете змогу дізнатися про те, як відкрити фірму (будівельну, салон краси, агенство тощо), що таке банкрутство фізичних осіб, права підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні на досудовому розслідуванні, які є підстави для розірвання договору оренди землі, а також багато іншої корисної інформації.
Залиште свій номер телефону для зворотнього дзвінка!
Або зателефонуйте нам за номером:
+38 (095) 201 89 45
Не знайшли потрібну Вам послугу?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!
Замовити зворотній дзвінок
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Замовити консультацію адвоката
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Made on
Tilda