Послуги адвоката по інвестиційним справам

Юридичні послуги для фізичних осіб. Персональний адвокат по інвестиційним справам у м. Полтава.

Юридична компанія «Делюкс Лігал Груп» - це кращі адвокати у м. Полтава по інвестиційному праву. Звернувшись за допомогою до наших адвокатів у м. Полтава, Ви гарантовано отримаєте практичні та обґрунтовані поради щодо своєї справи та план необхідних подальших дій. Ми гарантуємо, що наші адвокати у м. Полтава вирішать Вашу проблему якісно, вчасно та швидко. Наші адвокати працюють виключно на результат, а тому ми не зацікавлені у затягуванні процесу. Ціна послуг адвоката у м. Полтава по інвестиційному праву формується в залежності від складності справи, обсягу інформації та фактично витраченого часу роботи адвоката.
Наші адвокати у м. Полтава надають наступні послуги: проводимо аналіз законодавства, яке регулює відносини в галузі майбутнього інвестиційного проекту; надаємо консультації з питань оподаткування майбутньої інвестиційної діяльності та її законної оптимізації; консультуємо з питань вибору організаційно-правової форми майбутньої юридичної особи; допомагаємо створити нову юридичну особу; допомагаємо придбати діюче підприємство або його частину; врегульовуємо внутрішні корпоративні питання (підготовка внутрішніх корпоративних документів, оформлення персоналу, тощо); здійснюємо повний супровід купівлі нерухомого майна будь-якого виду; проводимо розробку проектів інвестиційних договорів; консультуємо з питань імпорту техніки, механізмів, обладнання, наповнення статутного капіталу; надаємо допомогу у врегулюванні земельних правовідносин; представляємо інтереси інвестора в органах державної влади та місцевого самоврядування; здійснюємо юридичний супровід поточної діяльності інвестора; відкриваємо юридичні особи в країнах найбільш сприятливого оподаткування.
Консультація адвоката по інвестиційному праву.
Наша команда юристів та адвокатів інвестиційної практики надає юридичні консультації щодо різноманітних питань інвестування та інвестиційної діяльності в межах України та за її кордонами. Консультація адвоката у інвестиційних питаннях включає в себе вичерпні та обґрунтовані відповіді на ряд наступних запитань, зокрема, але не виключно:
- як буде оподатковуватися майбутня інвестиційна діяльність і як законно її оптимізувати;
- як оцінити всі ризики об'єкта інвестування, як провести експертизу учасників угоди, активів і т. д.;
- як підготувати документи на кожній стадії інвестиційного проекту, як розробити інвестиційний договір, установчі документи, оформити персонал тощо;
- як оподатковується діяльність іноземних компаній і їх діяльність на території України;
На всі ці та інші питання профільний адвокат по інвестиціям (інвестиційний адвокат) надасть вам вичерпну консультацію, належним чином дізнавшись про ваш бажаний результат, чи то інвестування в Україні, чи то юридичний супровід українського бізнесу за кордоном, при цьому слідуючи за метою нашої компанії – спрямованості на результат, а не на сам процес.
426
Успішно проведених процедур по розшуку майна боржника, встановлення доходів боржника та стягнення аліментів.
98%
Виграних справ.
645 443
Зекономлених коштів клієнтам.
Навіщо потрібна юридична консультація адвоката по інвестиційним спорам?
Розпочнемо з того, що якісна юридична консультація юриста, а також вузькопрофільна консультація адвоката завжди цінувалася на юридичному ринку. Зокрема, якщо вона стосується такої юридичної сфери, як інвестування. Інвестиційна практика для України вже не є новою, тому що зі становленням української незалежної держави, притік іноземних інвесторів збільшився в рази. Зокрема через те, що в Україні існує безліч компаній та організацій, які є корисними для світового ринку і, інвестуючи в них, можна досягнути неабияких результатів і, згодом, матеріальної вигоди. Як показує практика наших інвестиційних адвокатів, клієнти, у тому числі іноземні, звертаються до нас у складних справах, які потребують не тільки швидкого реагування і підготовки якісних рекомендацій, а ще й глибокого знання законодавства, судової практики, що змінюється дуже стрімко, а інколи, навіть суперечить одна одній. Наша команда знається на тому, як забезпечити максимальний рівень захисту інвестицій в Україні. Адвокати по інвестиційним справам вивчають індивідуальну ситуацію клієнта, надають розроблену стратегію по залученню інвестицій. Ми спеціалізуємось на виборі оптимального варіанту інвестування, проводимо розробку проектів інвестиційних договорів, представляємо інтереси інвестора в органах державної влади, налагоджуючи при цьому конструктивний діалог. Особливістю наших консультацій є те, що ми допомагаємо вихідцям із України розпочати процес інвестування за кордоном, обираємо релевантну юрисдикцію з найкращими умовами, супроводжуємо покупку активів (корпоративних прав, нерухомості), впроваджуємо механізми міжнародних угод про незастосування подвійного оподаткування. Перевага такої консультації полягає у тому, що під час її проведення, ми детально вивчимо всі аспекти вашої справи, у тому числі слабкі та сильні сторони і дамо чіткі рекомендації, як ефективно вирішити ці слабкі сторони за доступною ціною та з фінансовою гарантією на всі послуги, що і є головною ознакою, яка відрізняє нас від наших колег, які надають юридичні послуги у Полтаві, в тому числі адвокатські послуги у Полтаві.

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні інвестиційних спорів юридичним шляхом - зателефонуйте нам!

Наш адвокат по інвестиційним справам допоможе Вам по наступним питанням:
1
Проводимо аналіз законодавства, яке регулює відносини в галузі майбутнього інвестиційного проекту
2
Надаємо консультації з питань оподаткування майбутньої інвестиційної діяльності та її законної оптимізації
3
Консультуємо з питань вибору організаційно-правової форми майбутньої юридичної особи
4
Проводимо аналіз законодавства, яке регулює відносини в галузі майбутнього інвестиційного проекту
5
Допомагаємо придбати діюче підприємство або його частину
6
Врегульовуємо внутрішні корпоративні питання (підготовка внутрішніх корпоративних документів, оформлення персоналу, тощо)
7
Здійснюємо повний супровід купівлі нерухомого майна будь-якого виду
8
Проводимо розробку проектів інвестиційних договорів
9
Консультуємо з питань імпорту техніки, механізмів, обладнання, наповнення статутного капіталу
10
Надаємо допомогу у врегулюванні земельних правовідносин
11
Представляємо інтереси інвестора в органах державної влади та місцевого самоврядування
12
Здійснюємо юридичний супровід поточної діяльності інвестора
13
Відкриваємо юридичні особи в країнах найбільш сприятливого оподаткування

Адвокат по інвестиційним справам у м. Полтава

Для вирішення інвестиційних спорів зверніться до нашого адвоката за номером:
+38 (095) 201 89 45

Або заповніть форму для зворотнього дзвінка:
Авторський блог та новини

В даному розділі зібрані авторські видання партнерів нашої компанії щодо певних видів правовідносин. Прочитавши наші публікації та новини, Ви матимете змогу дізнатися про те, як відкрити фірму (будівельну, салон краси, агенство тощо), що таке банкрутство фізичних осіб, права підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні на досудовому розслідуванні, які є підстави для розірвання договору оренди землі, а також багато іншої корисної інформації.
Залиште свій номер телефону для зворотнього дзвінка!
Або зателефонуйте нам за номером:
+38 (095) 201 89 45
Не знайшли потрібну Вам послугу?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!
Замовити зворотній дзвінок
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Замовити послуги по інвестиційному праву
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Made on
Tilda