Послуги адвоката по нерухомості та будівництву

Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб. Персональний адвокат по нерухомості та будівництву у м. Полтава.

Будівельна компанія, яка розпочала свою діяльність може отримати дозвіл та будівельну ліцензію згідно кодифікатора. При наявності такої ліцензії організація повинна отримати дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки.
Отримати дозвіл на будівництво можна тут:
- Держархбудінспекція;
- Територіальні органи, якщо об'єкт розташований на відповідній тереторії.
Дозвіл на будівництво видається членом інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в ліцензійному центрі.
Наші адвокати по будівельних справам пропонують Вам свою допомогу по нерухомості та будівництву: розробка договорів у м. Полтава; юридичний аудит об'єктів нерухомості у м. Полтава; питання будівництва і розвитку об'єктів у м. Полтава; питання навколишнього середовища у м. Полтава; зміна цільового призначення земельної ділянки у м. Полтава; введення в експлуатацію об'єкта нерухомості у м. Полтава; інші послуги щодо нерухомості та будівництва.
Консультація адвоката по нерухомості та будівництву.
Досвідчені та професійні юристи і адвокати по нерухомості та будівництву високо цінуються на ринку юридичних послуг. Це пояснюється високим попитом купівлі та продажу нерухомості, складною та затяжною процедурою отримання дозвільних документів для будівництва.
Ми консультуємо як фізичних, так і юридичних осіб, тому що знаємо, як у наш час непросто віднайти потрібну інформацію серед багатьох джерел.
Юридична консультація адвоката відбувається зокрема, але не виключно з таких питань:
- як проходить юридичний аудит об'єктів нерухомості (due diligence);
- які умови, передбачені в договорі оренди нерухомості будуть найбільш актуальними для вас;
- як отримати дозвіл та ліцензію на будівництво;
- які дії необхідно вчинити для введення в експлуатацію об'єкта нерухомості;
- чи можливо «узаконити» будинок, що був побудований до «будівельної амністії» тощо.
На всі ці та інші питання профільний адвокат по будівництву та нерухомості надасть вам вичерпну консультацію, належним чином дослідивши ваші документи, при цьому слідуючи за метою нашої компанії – спрямованості на результат, а не на сам процес.
16
Отриманих дозволів на будівництво.
24
Виграних спорів із ДАБІ.
6
Узаконених об'єктів нерухомості.
Навіщо потрібна юридична консультація адвоката по нерухомості та будівництву?
У зв'язку зі зростанням попиту на купівлю нерухомості, на створення будівельного бізнесу, що розпочинається з отримання будівельної ліцензії, отримання дозволу на початок робіт підвищеної небезпеки, ми зазначаємо, що якісна юридична консультація юриста, а також вузькопрофільна консультація адвоката по будівельним справам завжди цінується на юридичному ринку.
Для повного розуміння процесу та майбутніх етапів вирішення проблем, які виникають у клієнтів, потрібно першочергово проаналізувати ваші документи, почути проблему, а також, можливі ваші дії, які передували невдалому вирішенню проблеми самостійно.
Як показує практика наших адвокатів по будівництву та нерухомості, клієнти звертаються до нас у складних справах, які потребують не тільки швидкого реагування і підготовки якісної позиції, а ще й глибокого знання законодавства, судової практики, що змінюється дуже стрімко, а інколи, навіть суперечить одна одній. Ми консультуємо з питань юридичного аудиту нерухомості, супроводження угод купівлі-продажу нерухомості, розповідаємо як інвестувати у нерухомість, допомагаємо з реєстрацією права власності на нерухомість, вирішуємо майнові спори, реєструємо та знімаємо обтяження із об'єктів нерухомого майна, звертаємо стягнення на заставлене майно (іпотеку).
Загальновідомо, що отримання дозволів та ліцензій на будівництво, зміна цільового призначення земельної ділянки, введення в експлуатацію об'єкта нерухомості, взаємодія з державними органами, такими як Державна архітектурно-будівельна інспекція та її територіальними підрозділами, вимагають від юриста неабиякого рівня знань та досвіду. Наша команда гарантує, що саме наша юридична консультація надасть відповіді на всі без виключення питання, в тому числі, як найкраще захистити себе у майнових спорах.
Перевага такої консультації полягає у тому, що під час її проведення, ми детально вивчимо всі аспекти вашої справи, у тому числі слабкі та сильні сторони і дамо чіткі рекомендації, як ефективно вирішити ці слабкі сторони за доступною ціною та з фінансовою гарантією на всі послуги, що і є головною ознакою, яка відрізняє нас від наших колег, які надають юридичні послуги у Полтаві, в тому числі адвокатські послуги у Полтаві.

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні питань з нерухомості та будівництва юридичним шляхом - зателефонуйте нам!

Наш адвокат по нерухомості та будівництву допоможе Вам по наступним питанням:
1
Супроводження угод купівлі-продажу нерухомості
2
Консультування щодо інвестицій у нерухомість
3
Питання будівництва і розвитку об'єктів
4
Юридичний аудит об'єктів нерухомості
5
Державно-приватне партнерство
6
Питання навколишнього середовища
7
Договори оренди
8
Реєстрація права власності на нерухомість
9
Реєстрація і зняття обтяжень на нерухоме майно
10
Майнові спори
11
Стягнення на заставлене майно (іпотека)
12
Отримання дозволів та ліцензій на будівництво
13
Зміна цільового призначення земельної ділянки
14
Введення в експлуатацію об'єкту нерухомості

Адвокат по нерухомості та будівництву у м. Полтава

Для вирішення питань з нерухомості та будівництва зверніться до нашого адвоката за номером:
+38 (095) 201 89 45

Або заповніть форму для зворотнього дзвінка:
Авторський блог та новини

В даному розділі зібрані авторські видання партнерів нашої компанії щодо певних видів правовідносин. Прочитавши наші публікації та новини, Ви матимете змогу дізнатися про те, як відкрити фірму (будівельну, салон краси, агенство тощо), що таке банкрутство фізичних осіб, права підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні на досудовому розслідуванні, які є підстави для розірвання договору оренди землі, а також багато іншої корисної інформації.
Залиште свій номер телефону для зворотнього дзвінка!
Або зателефонуйте нам за номером:
+38 (095) 201 89 45
Не знайшли потрібну Вам послугу?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!
Замовити зворотній дзвінок
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Замовити послуги по нерухомості та будівництву
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Made on
Tilda