Послуги адвоката по реструктуризації та банкрутству

Юридичні послуги для фізичних осіб. Персональний адвокат по реструктуризації та банкрутству у м. Полтава.

Консультація адвоката по реструктуризації та банкрутству.
Наша команда юристів та адвокатів, що спеціалізуються на реструктуризації та банкрутстві, надає юридичні консультації щодо різноманітних питань структури заборгованості, найефективніших інструментів реструктуризації проблемної заборгованості, адаптованих до вимог законодавства України. Консультація адвоката по банкрутству включає в себе вичерпні та обґрунтовані відповіді на ряд наступних питань, зокрема, але не виключно:
- як вдало провести переговори і узгодити реструктуризацію заборгованості;
- процес купівлі або продажу проблемних активів, проблемної заборгованості;
- яким чином відбувається банкрутство фізичних осіб і хто може оголосити себе банкрутом;
- як оскаржити судові рішення в процедурах банкрутства;
Звертаємо увагу, що наша команда налічує не тільки профільних адвокатів по банкрутству, а ще й арбітражного керуючого, який може розпоряджатися майном, керувати санацією або бути ліквідатором.
426
Успішно проведених процедур по розшуку майна боржника, встановлення доходів боржника та стягнення аліментів.
98%
Виграних справ.
645 443
Зекономлених коштів клієнтам.
Навіщо потрібна юридична консультація адвоката по реструктуризаціїї та банкрутству?
Актуальною в наш час є якісна юридична консультація юриста, а також вузькопрофільна консультація адвоката, що завжди цінувалася на юридичному ринку. Зокрема тому, що кожна консультація є індивідуальною та такою, що враховує всі нюанси та побажання клієнта. Завдяки багаторічному професійному досвіду, ми розуміємося на створенні ефективної стратегії реструктуризації, успішному представництві клієнтів у судових справах, що пов'язані з банкрутством. Адвокатські послуги щодо банкрутства вирізняються глибоким розумінням складних структур заборгованості, в тому числі проектів із декількома кредиторами, та різноманіттям інструментів реструктуризації проблемної заборгованості, адаптованих до вимог законодавства України. Найчастіше ми консультуємо клієнтів, відносно яких запущена процедура ліквідації за ініціативою кредиторів, зокрема, але не виключно: визначаємо мету, якої насправді хочуть досягнути кредитори – задовольнити свої вимоги чи заволодіти активами боржника, допомагаємо оскаржити дії арбітражного керуючого, яким порушуються права особи, допомагаємо розробити план санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство, перевіряємо матеріали та готуємо вимоги до боржників, консультуємо з приводу купівлі-продажу проблемних активів (проблемної заборгованості). Під час юридичної консультації наш адвокат по банкрутству та адвокат по реструктуризації надасть Вам вичерпні відповіді на запитання, в тому числі на всі вищеперераховані. Перевага такої консультації полягає у тому, що під час її проведення, ми детально вивчимо всі аспекти вашої справи, у тому числі слабкі та сильні сторони і дамо чіткі рекомендації, як ефективно вирішити ці слабкі сторони за доступною ціною та з фінансовою гарантією на всі послуги, що і є головною ознакою, яка відрізняє нас від наших колег, які надають юридичні послуги у Полтаві, в тому числі адвокатські послуги у Полтаві.

Якщо Вам потрібна допомога по реструктуризації та банкрутству - зателефонуйте нам!

Наш адвокат по реструктуризації та банкрутству допоможе Вам по наступним питанням:
1
Досудове врегулювання
2
Судове врегулювання
4
Процедура банкрутства юридичних осіб
5
Процедура банкрутства фізичних осіб
6
Реструктуризація заборгованості

Адвокат по реструктуризації та банкрутству у м. Полтава

Для вирішення питань з реструктуризації та банкрутства зверніться до нашого адвоката за номером:
+38 (095) 201 89 45

Або заповніть форму для зворотнього дзвінка:
Авторський блог та новини

В даному розділі зібрані авторські видання партнерів нашої компанії щодо певних видів правовідносин. Прочитавши наші публікації та новини, Ви матимете змогу дізнатися про те, як відкрити фірму (будівельну, салон краси, агенство тощо), що таке банкрутство фізичних осіб, права підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні на досудовому розслідуванні, які є підстави для розірвання договору оренди землі, а також багато іншої корисної інформації.
Залиште свій номер телефону для зворотнього дзвінка!
Або зателефонуйте нам за номером:
+38 (095) 201 89 45
Не знайшли потрібну Вам послугу?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!
Замовити зворотній дзвінок
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Замовити послуги по реструктуризації та банкрутству
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Made on
Tilda