Послуги адвоката по управлінню майном

Юридичні послуги для фізичних осіб. Персональний адвокат по управлінню майном у м. Полтава.

Якщо ви плануєте купити нерухомість в Полтаві, то зверніться до кваліфікованих юристів нашої компанії. Адже, ЮК "Делюкс Лігал Груп" - це кращі адвокати у м. Полтава по нерухомості та будівництву.Перш за все, потрібно перевірити забудовника. Ми проведемо повний та детальний перегляд всих документів, надаємо юридичний висновок та проведемо оцінку цього майна.
Для мешканів області та інших регіонів пропонуютється оренда квартир у м. Полтава. Ціна на оренду квартири у Полтаві стартує від 3 000 грн + комунальні послуги.
Перед складанням договору оренди квартири, адвокат у м. Полтава по нерухомості та будівництву наполягає:
- порівняти дані орендодавця (прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний номер), вказаних у паспорті та довідці про присвоєння ідентифікаційного номера, з даними, вказаними у правовстановлюючому документі. Ця інформація повинна бути ідентичною.
Місце проживання, вказане у правовстановлюючому документі, і у паспорті може відрізнятися. Тому звертати увагу на це не варто.
- якщо орендодавець змінив прізвище при реєстрації шлюбу, а правовстановлюючий документ залишився без змін, необхідно перевірити свідоцтво про шлюб, в якому зазначається попереднє прізвище орендодавця. Якщо попереднє прізвище збігається - проблем немає.
Консультація адвоката по справам з управління майном.
Наша команда юристів та адвокатів практики управління майном надає юридичні консультації щодо різноманітних питань щодо надійності забудовника та законності новобудови, яку ви плануєте купувати, орендувати або інвестувати в неї. Консультація адвоката по управлінню майном включає у себе вичерпні та обґрунтовані відповіді на ряд наступних питань, зокрема, але не виключно:
-чи має забудовник будівельну ліцензію, яка видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архітектури;
-чи має забудовник усі необхідні документи, які повинні у нього бути при здійсненні будівельної діяльності;
-чи відбувалося своєчасне введення в експлуатацію попередніх будинків і комплексів даного забудовника;
На всі ці та інші питання профільний юрист управлінню майном надасть вам вичерпну консультацію, належним чином дослідивши документи потенційного забудовника або орендодавця, зорієнтуючи щодо його надійності і законності діяльності, при цьому слідуючи за метою нашої компанії – спрямованості на результат, а не на сам процес.
426
Успішно проведених процедур по розшуку майна боржника, встановлення доходів боржника та стягнення аліментів.
98%
Виграних справ.
645 443
Зекономлених коштів клієнтам.
Навіщо потрібна юридична консультація адвоката по справам з управління майном?
У зв'язку зі зростанням попиту на купівлю нерухомості та створення будівельного бізнесу, що розпочинається з отримання будівельної ліцензії самими забудовником, ми зазначаємо, що якісна юридична консультація юриста, а також вузькопрофільна консультація адвоката по управлінню майном завжди цінується на юридичному ринку. Перш за все, наша консультація спрямована на клієнта, який хоче купити будинок чи квартиру, або орендувати її, але до кінця не впевнений, що така купівля буде економічно вигідною або юридично безпечною.
Як показує практика наших адвокатів по управлінню нерухомістю, клієнти потребують не тільки швидкого реагування і підготовки якісної позиції щодо надійності і безпечності майбутнього житла, а ще й глибокого знання законодавства у сфері будівництва та нерухомості, судової практики, що змінюється дуже стрімко, а інколи, навіть суперечить одна одній.
Наша команда спеціалістів має багатий досвід роботи у сфері купівлі та продажу нерухомості. Окрім юридичних консультацій ми проводимо повний та детальний перегляд всіх документів перед купівлею нерухомості та надаємо індивідуальний авторський висновок щодо перевірки забудовника, його надійності, законності забудови, законності користування земельною ділянкою, а також перевіряємо самого продавця та об'єкт продажу на його добропорядність та бездоганну історію. Окрім цього, адвокат по управлінню майном у м. Полтава перевірить орендодавця перед складенням вами договору або підготує його.
Також послуги нашої компанії включають у себе: послуги щодо відновлення втрачених документів, здійснення поновлення прав в ЄДР, послуги підбору потрібного майна та супроводження процедури купівлі-продажу майна (майнових прав), ріелторські послуги, послуги переведення житлового приміщення в нежитлове, пошук покупців та/або орендарів майна.
Перевага такої консультації полягає у тому, що під час її проведення, ми детально вивчимо всі аспекти вашої справи, у тому числі слабкі та сильні сторони і дамо чіткі рекомендації, як ефективно вирішити ці слабкі сторони за доступною ціною та з фінансовою гарантією на всі послуги, що і є головною ознакою, яка відрізняє нас від наших колег, які надають юридичні послуги у Полтаві, в тому числі адвокатські послуги у Полтаві.

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні справ з управління майном юридичним шляхом - зателефонуйте нам!

Наш адвокат по управлінню майном допоможе Вам по наступним питанням:
1
Досудове врегулювання

Адвокат по управлінню майном у м. Полтава

Для вирішення питань з управління майном зверніться до нашого адвоката за номером:
+38 (095) 201 89 45

Або заповніть форму для зворотнього дзвінка:
Авторський блог та новини

В даному розділі зібрані авторські видання партнерів нашої компанії щодо певних видів правовідносин. Прочитавши наші публікації та новини, Ви матимете змогу дізнатися про те, як відкрити фірму (будівельну, салон краси, агенство тощо), що таке банкрутство фізичних осіб, права підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні на досудовому розслідуванні, які є підстави для розірвання договору оренди землі, а також багато іншої корисної інформації.
Залиште свій номер телефону для зворотнього дзвінка!
Або зателефонуйте нам за номером:
+38 (095) 201 89 45
Не знайшли потрібну Вам послугу?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!
Замовити зворотній дзвінок
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Замовити послуги по управлінню майном
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Made on
Tilda