Послуги адвоката по захисту прав інтелектуальної власності

Юридичні послуги для фізичних осіб. Персональний адвокат по захисту прав інтелектуальної власності у м. Полтава.

Право інтелектуальної власності - це особисті немайнові та майнові права авторів і їх правонаступників, пов'язані із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва, а також права виконавців, виробників фонограм і відеограм та організацій мовлення
(суміжні права).
Право інтелектуальної власності тільки розвивається в українському суспільстві. Захист права інтелектуальної власності є досить складним процесом, тому що потребує досить багато знань та умінь щодо збору доказової бази і належного її використання.
Даний вид правовідносин має свій строк того, щоб особа могла захистити та відновити свої порушені права.
Початковий етап захисту права інтелектуальної власності починається із пред'явлення особі вимоги про усунення порушення. На цьому етапі, адвокату по авторському праву у м. Полтава, потрібно прикласти максимум зусиль, аби правильно, у відповідності до вимог закону, скласти вимогу та її прохальну частину, опираючись при цьому на відбповідну доказову базу та на нормативні акти, які регулюють дані праовідносини, а також на відповідну судову практику.
Зазвичай робота адвоката по авторському праву у м. Полтава, повинна бути спрямована на досудове врегулювання спору. Досудове врегулювання спору дає можливість уникнути судових витрат, а також сприяє скорішому відновленню порушених прав.
Консультація адвоката по захисту прав інтелектуальної власності.
Досвідчені та професійні юристи і адвокати по захисту прав інтелектуальної власності завжди цінувалися на ринку юридичних послуг і в наш час користуються неабияким попитом. Це пояснюється тим, що кожен хоче бути захищеним, в тому числі і в сфері інтелектуальної власності. Консультація адвоката у справах інтелектуальної власності включає в себе вичерпні та обґрунтовані відповіді на ряд наступних запитань, зокрема, але не виключно:
-як захистити особисті немайнові та майнові права авторів та їх правонаступників;
-яким чином захистити авторські права і як у разі їх порушення стягнути компенсацію за порушення виключних майнових авторських прав;
-як зареєструвати торгову марку;
-як зареєструвати та відновити доменне ім'я;
-як зібрати доказову базу і сформувати правильну позицію для захисту порушеного права інтелектуальної власності в суді тощо.
На всі ці та інші питання профільний адвокат по захисту прав інтелектуальної власності (у тому числі адвокат по авторському праву) надасть вам вичерпну консультацію, належним чином дослідивши ваші документи, при цьому слідуючи за метою нашої компанії – спрямованості на результат, а не на сам процес.
8
Успішно зареєстрованих торгових марок.
98%
Виграних справ у спорах щодо захисту прав інтелектуальної власності.
1645443
Стягнених коштів на користь клієнта.
Навіщо потрібна юридична консультація адвоката по захисту прав інтелектуальної власності?
У зв'язку зі значним розвитком авторського, патентного права, права на винаходи і корисні моделі, права на знаки для товарів та послуги, юридична спільнота все частіше зосереджується на захисті вищезазначених прав, зокрема тому, що не всі добросовісно користуються правами інтелектуальної власності, і сама «інтелектуальна власність», як і будь-який інший вид власності, не рідко є об'єктом протиправних дій з боку третіх осіб.
Звертаємо вашу увагу, що якісна юридична консультація юриста, а також вузькопрофільна консультація адвоката по захисту прав інтелектуальної власності в найкоротші строки дозволить вам, як власнику майнових прав інтелектуальної власності (зокрема, права на використання винаходу в промисловості, права на публікацію роману, права на реєстрацію торгової марки) та особистих немайнових прав (зокрема, права на авторство, права на псевдонім, права на згадування чи заборону згадування автора) швидко протистояти і захистити свої інтереси, у разі їх порушень.
Адвокат із захисту прав інтелектуальної власності, проводячи консультацію, зазвичай розпочинає із з'ясування, чи намагався клієнт усунути порушення прав інтелектуальної власності у досудовому порядку, тому що досудове врегулювання спору відбувається набагато швидше, дає можливість уникнути судових витрат, а також сприяє скорішому відновленню порушеного права.
Адвокат по захисту прав інтелектуальної власності (адвокат по авторському праву), як представник «Делюкс Лігал Груп» зосереджується на наданні юридичних послуг та індивідуальних рішень щодо захисту авторського права клієнта, зокрема, але не виключно: розвиток, придбання, використання та передача інтелектуальної власності. Саме професійний адвокат в м. Полтава захистить Ваше право інтелектуальної власностіторгові марки та інші авторські права, патенти та технології, комерційну таємницю та конфіденційну інформацію у різних індустріях, починаючи від медіа та розваг і закінчуючи фармацевтикою і сферою ІТ.
Перевага такої консультації полягає у тому, що під час її проведення, ми детально вивчимо всі аспекти вашої справи, у тому числі слабкі та сильні сторони і дамо чіткі рекомендації, як ефективно вирішити ці слабкі сторони за доступною ціною та з фінансовою гарантією на всі послуги, що і є головною ознакою, яка відрізняє нас від наших колег, які надають юридичні послуги у Полтаві, в тому числі адвокатські послуги у Полтаві.

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні порушених прав інтелектуальної власності юридичним шляхом - зателефонуйте нам!

Наш адвокат по захисту прав інтелектуальної власності допоможе Вам по наступним питанням:
1
Реєстрація торгової марки
2
Патентування винаходу
3
Патентування корисної моделі
4
Патентування промислового знаку
5
Патентування програм
6
Захист авторських прав
7
Реєстрація штрих-кодів
8
Реєстрація засобів масової інформації

Адвокат по захисту прав інтелектуальної власності у м. Полтава

Для вирішення питань по захисту прав інтелектуальної власності зверніться до нашого адвоката за номером:
+38 (095) 201 89 45

Або заповніть форму для зворотнього дзвінка:
Авторський блог та новини

В даному розділі зібрані авторські видання партнерів нашої компанії щодо певних видів правовідносин. Прочитавши наші публікації та новини, Ви матимете змогу дізнатися про те, як відкрити фірму (будівельну, салон краси, агенство тощо), що таке банкрутство фізичних осіб, права підозрюваного (обвинуваченого) у кримінальному провадженні на досудовому розслідуванні, які є підстави для розірвання договору оренди землі, а також багато іншої корисної інформації.
Залиште свій номер телефону для зворотнього дзвінка!
Або зателефонуйте нам за номером:
+38 (095) 201 89 45
Не знайшли потрібну Вам послугу?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію!
Замовити зворотній дзвінок
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Замовити послуги по захисту прав інтелектуальної власності
Наш адвокат зателефонує вам для уточнення деталей!
Made on
Tilda